Movies
Ratings
29
Freaky FridayRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0