Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.0