Series
Ratings
290
Years and YearsRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Gank Your HeartRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
DynastyRated ★ 3.0
DynastyRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- MR. BRAINRated ★ 2.5
- Lump in My LifeRated ★ 4.0