Titles you rated
Always Be My MaybeRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Heavy TripRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 5.0
MisbehaviourRated ★ 5.0
Love the Way You AreRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.0