Titles you rated
LuciferRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
BondingRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 1.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0