Movies
Ratings
903
Wicked: For GoodRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
ThirstRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0