Movies
Ratings
54
The Lion KingRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0