Series
Ratings
13
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0