Series
Ratings
40
Fight For My WayRated ★ 3.5
Band of SistersRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5