Movies
Ratings
525
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Tinker BellRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.5
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 5.0
APT.Rated ★ 3.0
The RiteRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 0.5
Bloody ReunionRated ★ 1.0
House of WaxRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 2.0