Movies
Ratings
239
Ben is BackRated ★ 2.5
Non-FictionRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Miss StevensRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
IORated ★ 1.5
ExtinctionRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 3.0