Titles you rated
PredatorsRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5