Movies
Ratings
120
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
HopeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5