Movies
Ratings
275
Long ShotRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
MimicRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
You Get MeRated ★ 1.0
Before I FallRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
#realityhighRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
High-RiseRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 4.0