Series
Ratings
46
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0