Series
Ratings
37
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0