Movies
Ratings
210
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 2.5
The DefenderRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.5
RockyRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.0