Titles you rated
Spring DayRated ★ 1.0
PhoenixRated ★ 4.0
Run, Jang MiRated ★ 0.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5- The LoverRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 1.5
Women of the SunRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 1.0