Movies
Ratings
100
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
QuickRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5