Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Other GuysRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0