Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 1.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Jazz SingerRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 2.5
One Way TripRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0