Movies
Ratings
30
Joint Security AreaRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0