Titles you rated
TunnelRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Cooler's RevengeRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Other WomanRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 2.0
Any Day NowRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 1.5
Before MidnightRated ★ 5.0