Movies
Ratings
168
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 1.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0