Series
Ratings
394
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0