Movies
Ratings
28
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0