Series
Ratings
12
PinocchioRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5