Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.5
Ms. MarvelRated ★ 2.0
One Day at a TimeRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0