Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 1.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 1.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5