Titles you rated
April StoryRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Underworld: Blood WarsRated ★ 1.5
A Single RiderRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5