Titles you rated
- GunbusterRated ★ 4.0
Strategist KANBERated ★ 4.0- 風林火山Rated ★ 4.5
료마전Rated ★ 4.0
Love and GloryRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5- VRated ★ 4.5
LoversRated ★ 2.0
SangdoRated ★ 2.0- You and IRated ★ 4.0
- Star in My HeartRated ★ 2.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 2.5
SandglassRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5- The Dawn of the EmpireRated ★ 3.0
HERORated ★ 2.0