Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.5