Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
OddityRated ★ 3.0
SmileRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
ParadiseRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0