Series
Ratings
124- KakeguruiRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The CursedRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0