Movies
Ratings
234
OblivionRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
PushRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5