Movies
Ratings
1414
The VanishedRated ★ 2.5
GateRated ★ 0.5
12 StrongRated ★ 2.0
What a Man WantsRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Code Name GeronimoRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0