Titles you rated
Bad Guys: Vile CityRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
City HallRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 1.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 5.0