Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
August RushRated ★ 1.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0