Titles you rated
 The Shape of WaterRated ★ 4.0 The Shape of WaterRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 ChallengersRated ★ 4.0 ChallengersRated ★ 4.0
 Linda Linda LindaRated ★ 4.0 Linda Linda LindaRated ★ 4.0
 Save the Green Planet!Rated ★ 3.5 Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
 Stop Making SenseRated ★ 4.5 Stop Making SenseRated ★ 4.5
 3670Rated ★ 3.5 3670Rated ★ 3.5
 QueerRated ★ 2.0 QueerRated ★ 2.0
 Battle RoyaleRated ★ 3.0 Battle RoyaleRated ★ 3.0
 The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0 The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
 The HousemaidRated ★ 2.5 The HousemaidRated ★ 2.5
 BabylonRated ★ 3.5 BabylonRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 4.5 F1: The MovieRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 2.5 Mickey 17Rated ★ 2.5
 HappyendRated ★ 2.5 HappyendRated ★ 2.5
 The MatchRated ★ 3.0 The MatchRated ★ 3.0
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5