Movies
Ratings
365
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
OldRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.0