Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Can We Love?Rated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5