Titles you rated
HancockRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5