Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5