Titles you rated
MasterRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.5