Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5