Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 2.0
RomeRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 0.5
Friends Season 4Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- MacGyverRated ★ 3.5
24Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 0.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0