Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5