Titles you rated
Hur JunRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Generation KillRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5