Movies
Ratings
1126
Kabukicho Love HotelRated ★ 2.5
Helter SkelterRated ★ 1.5
What Jennifer DidRated ★ 2.0
ThanksgivingRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Menendez BrothersRated ★ 3.0
Cannibal HolocaustRated ★ 3.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 2.0
Seed of ChuckyRated ★ 2.5- Bride of ChuckyRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5- Jeong-sunRated ★ 3.0