Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0